Brat księżnej Diany zrobił zdaniem wielu najpodlejszą rzecz

Księżna Diana była kochana przez milionów fanów na całym świecie. Jednak jej brat zrobił coś, co według wielu jest niewybaczalne. Według nich sprzedał jedną z najbardziej prywatnych pamiątek, która pozostała mu po swojej siostrze. A wszystko po to, by na tym zarobić

Księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku, a wieść o tym, co się stało przed laty, wstrząsnęła całym światem. W końcu była jedną z najbardziej kochanych osób wśród rodziny królewskiej, a jej małżeństwo z księciem Karolem nie było wolne od głośnych kontrowersji. Jednak nawet po jej śmierci rozpoczęła się kolejna afera z nią związana, a jej autorem stał się brat księżnej.

Pamiątki po zmarłej osobie stanowią doskonałe źródło wspomnień o kimś, kto był dla nas niezwykle ważny. Niektóre osoby wręcz nie pozwalają ruszać niczego, co należało do zmarłego. Jednak nie wszyscy mają do tego podejście, a doskonałym przykładem jest brat księżnej Diany.

.

Księżna Diana sposobem na zarobek

Charles Spencer podczas pogrzebu swojej siostry wygłosił niezwykle wzruszającą przemowę, w której wspominał księżną Dianę. Była to dla wszystkich niezwykła pamiątka, która pozostała w ich sercach i pamięci po tej uroczystości. Jednak brat księżnej zaledwie 3 lata po jej śmierci postanowił zrobić z tego biznes.

W swojej książce, która po raz pierwszy została wydana w 2000 roku pod tytułem „Hołd Charlesa Spencera dla Diany, księżnej Walii” zamieścił właśnie swoją mowę z pogrzebu siostry, co wywołało masę sprzeciwu ze strony jej wielbicieli. Według nich, Spencer w okrutny i obrzydliwy wręcz sposób, wykorzystuje śmierć swojej siostry, aby na tym zarobić.

Książka jest dostępna w sklepie na terenie Althorp, a także online. Co więcej, brat księżnej regularnie pojawia się w sklepie, gdzie już bezpłatnie podpisuje swoje książki ze specjalnymi dedykacjami dla czytelników.

Jednak i w tym tkwi haczyk, ponieważ nie podpisuje wszystkich, a jedynie te, które sam napisał. Jeżeli więc ktoś chciałby posiadać w swojej kolekcji książkę z podpisem brata księżnej Diany, to najpierw musi zakupić jedną z jego książek. W przeciwnym razie nic z tego. Bez wątpienia fakt ten, nie pomaga w polepszeniu jego wizerunku, a wręcz przeciwnie, sprawia, że wokół niego powstają kolejne kontrowersje.

źródło: pikio.pl

Share