Beata Szydło po latach oczekiwania w końcu się doczekała. Dziś ożenił się jej syn

W Internecie pojawiły się pierwsze informacje na temat ceremonii kościelnej najbliższej osoby byłej premier.

Beata Szydło bardzo długo czekała na to, aż jej syn w końcu stanie na ślubnym kobiercu. Ostatecznie w końcu udało jej się spełnić swoje życiowe marzenie, bowiem jej potomek dziś obchodzi swój wielki dzień. Błażej Szydło ożenił się dziś, a była premier była obecna na ceremonii. Na jej twarzy było widać prawdziwe wzruszenie spowodowane wzniosłą chwilą.

Zdjęcia ze ślubu syna Beaty Szydło błyskawicznie przedostały się do Internetu, dzięki czemu setki internautów zaczęły komentować szczególny dzień dla całej rodziny europosłanki Prawa i Sprawiedliwości. Nie zabrakło kilku uszczypliwych komentarzy, a niektórzy zaczęli nawet komentować imię panny młodej, doszukując się w nim czegoś wyjątkowego. Ceremonia z pewnością wzbudziła emocje nawet u zwykłych Polaków, bowiem opływała w luksusy.

.

Beata Szydło była bardzo dumna

Beata Szydło pojawiła się dziś na ceremonii ślubnej swojego syna w Alwerni w województwie małopolskim. Znajduje się tam urokliwa parafia pw. Stygmatów świętego Franciszka z Asyżu. Para młoda wybrała ten kościół nieprzypadkowo – budynek urzekł zarówno Błażeja Szydło, jak i jego wybrankę, w związku z czym oboje zaplanowali całą uroczystość właśnie tam.

W sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć z ceremonii, które przedstawiają między innymi wyjście pary z kościoła. Widzimy na nich bardzo szczęśliwego Błażeja Szydło, a także jego żonę, która ma na imię Beata. Ten ciekawy zbieg okoliczności zwrócił uwagę internautów.

Beata Szydło nie kryła wielkiego szczęścia

Była premier naszego kraju była wyraźnie zachwycona, że doczekała wielkiego dnia swojego syna. Nie ukrywała, że chciałaby w końcu zostać babcią, lecz dotychczas nic na to nie wskazywało. Ślub jej syna może jednak naprawdę wiele zmienić, w związku z czym być może europosłanka już niebawem spełni swoje wielkie marzenie.

Dziś mogła w końcu obejrzeć ślub 25-letniego Błażeja. Internauci zwrócili uwagę na fantastyczne warunki, jakie zapewniła sobie para młoda. Piękny kościół, wiele ozdób, konfetti i nieprawdopodobna wręcz dbałość o każdy najmniejszy szczegół sprawiły, że internauci zaczęli rozpisywać się na temat luksusów, na które nie może pozwolić sobie każdy.

.

Na ceremonii zjawiło się bardzo dużo osób, choć wśród nich nie było wielu reprezentantów świata polityki. Pojawił się między innymi marszałek Senatu Stanisław Karczewski, który wzbudzał powszechne zainteresowanie gości, a także minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

źródło: pikio.pl

Share