Bartosz Arłukowicz zaskoczył swoich wyborców. Nie zapomniał o tych, dzięki którym zdobył mandat europosła

Bartosz Arłukowicz był jednym z niewielu polityków Platformy Obywatelskiej, który mógł poszczycić się naprawdę pokaźnym wynikiem w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Ale były minister zdrowia na tym nie poprzestaje. Cały czas zaskakuje opinię publiczną w bardzo pozytywny sposób.

„Do Bierzwnik obok Dobiegniew zajechaliśmy. Tu nam ludzie pomagali całą kampanię. Zajechaliśmy całym #BartekTeam po drodze z zaskoczenia podziękować. Była w domu tylko Mama. Pomagali całą rodziną” – napisał na Twitterze Bartosz Arłukowicz. Polityk PO zamieścił też filmik, na którym dziękuje wyraźnie zaskoczonej kobiecie. To ona wraz z rodziną pomagała mu w Bierzwniku podczas kampanii do PE.

Były minister zdrowia tak dziękował, bo to właśnie dzięki takiemu zaangażowaniu jego sympatyków i ciężkiej pracy, jak sam mówił naTemat w rozmowie z Anną Dryjańską, udało mu się uzbierać ponad 233 tysiące głosów.

Gest Arłukowicza przypadł do gustu internautom, którzy pod jego postem gratulowali mu i dziękowali za postawę. „Człowieku, te podziękowania to coś wspaniałego. Takie ludzkie po prostu. I ile dały radości! Arłukowicz, ty pamiętasz i o ludziach z małych miejscowości, którzy pomagali. Dajesz nadzieję na lepsze jutro. Dzięki”, „Panie Bartku, w panu nadzieja”, „Brawa dla pana… Polityk potrzebuje wyborcy, a wyborcy polityka i trzeba się odwdzięczyć i dbać o wyborcę” – pisali pod wpisem polityka PO.

źródło: natemat.pl

Share