Barbara Kurdej-Szatan pędzi jaguarem. Jej mąż jest wściekły

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła swoich fanów. Popularna aktorka udokumentowała szybką jazdę jaguarem. Siedzący obok mąż najwyraźniej nie podzielał jej entuzjazmu.

Barbara Kurdej-Szatan przyzwyczaiła swoich fanów do wizerunku sympatycznej, spokojnej i dobrze ułożonej kobiety. Jej kolejne telewizyjne role tylko utwierdzały widzów w przekonaniu, że ta uśmiechnięta blondynka jest daleka od wizerunku drapieżnej kobiety. Ostatnio wyszło na jaw, że Barbara Kurdej-Szatan to najprawdopodobniej przysłowiowa „cicha woda”.

.

Na Instagramie popularnej aktorki – a dokładniej w ramach jej InstaStory – można odnaleźć zdjęcie z wnętrza luksusowego i bardzo szybkiego samochodu. Z opisu wynika, że aktorka jest właścicielką Jaguara. Dla wielu osób było to bardzo duże zaskoczenie, że gwiazda postanowiła pochwalić się swoją szybką jazdą w mediach społecznościowych.

Barbara Kurdej-Szatan w jaguarze. Zaskakujące zdjęcie obiegło sieć

– Pędzimy! – tak Barbara Kurdej-Szatan podpisała swoje zdjęcie zamieszczone na InstaStory. Najprawdopodobniej zostało ono zrobione w trakcie jazdy i sugeruje, że ulubienica telewidzów kocha nie tylko aktorstwo, ale również szybką jazdę. Tym razem na miejscu kierowcy siedzi jej mąż i najwyraźniej nie podziela entuzjazmu swojej żony.

Fani nie podejrzewali, że ich ulubienica jest miłośniczką szybkich samochodów. Fotografia sugeruje, że jej mąż Rafał Szatan nie był tego dnia w najlepszym humorze. Świadczy o tym jego wyraźnie zdegustowana mina. Mężczyzna bynajmniej nie podzielał zachwytu żony i nie zamierzał pozować do robionego przez nią zdjęcia.

Mąż aktorki jest wściekły. Skąd ta zdegustowana mina?

Nie wiadomo, co zirytowało Rafała Szatana i czym spowodowana była jego zdegustowana mina. Być może właśnie skupiał się na jeździe albo był zirytowany zachowaniem swojej żony, która próbowała go rozproszyć, robiąc mu zdjęcie w trakcie jazdy.

Fani mogą jedynie podejrzewać, jaki był prawdziwy powód zdegustowanej miny męża Barbary Kurdej-Szatan. Jedno jest pewne: para pochwaliła się internautom swoim luksusowym i szybkim Jaguarem. Liczne sukcesy gwiazdy TVP pozwoliły parze na kupno tak luksusowego samochodu.

Nie ma też wątpliwości, że szybkie auto jest bardzo pomocne w błyskawicznym przemieszczaniu się z miejsca na miejsce. A tego wymaga praca, którą wykonuje Barbara Kurdej-Szatan.

Źródło: pikio.pl

Share