Barbara Kurdej-Szatan oraz jej mąż Rafał Szatan już wkrótce mogą pojawić się w znanym show

Z ustaleń „Super Expressu” wynika, że Barbara Kurdej-Szatan oraz jej mąż Rafał Szatan już wkrótce mogą pojawić się na tanecznym parkiecie „Tańca z gwiazdami”.

Z informacji „Super Expressu” wynika, że Barbara Kurdej-Szatan oraz jej mąż Rafał Szatan otrzymali propozycję startu w nowej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Dziennik przypomina, że o udziale w programie aktorki mówiono już od dawna, jednak odrzucała ona propozycję ze względu na nadmiar obowiązków zawodowych. Po tym, jak została zwolniona z Telewizji Polskiej, sytuacja miała ulec zmianie.

Kurdej-Szatan może bowiem związać się z telewizją Polsat. Aktorka poprowadziła koncert Przebojowe Opole, jedziemy na wakacje, wkrótce nakręcone zostaną także nowe odcinki serialu W rytmie serca z Kurdej-Szatan w jednej z głównych ról. Kolejnym etapem kariery ma być właśnie występ w Tańcu z gwiazdami razem z mężem. Para miała się pojawić w innym tanecznym show – „Dance, dance, dance” – emitowanym przez TVP, jednak po zwolnieniu aktorki propozycja była nieaktualna.

Kurdej-Szatan zwolniona z TVP

Aktorka potwierdziła już jakiś czas temu, że widzowie nie zobaczą jej w kolejnych edycjach programu „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”. Ponadto, Telewizja Polska miała także zrezygnować z angażowania aktorki do prowadzenia wielkich imprez i koncertów. Nadal jednak ma grać w serialu „M jak miłość”. „Super Express” sugeruje, że decyzja kierownictwa TVP mogła mieć związek z poglądami politycznymi aktorki, która m.in. poparła Rafała Trzaskowskiego, a także jej dość wygórowanymi oczekiwaniami finansowymi. Ponadto, Kurdej-Szatan coraz częściej gościła w produkcjach Polsatu.

Aktorka zamieściła także oświadczenie na swoim profilu na Instagramie. „To były piękne lata ! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem” – napisała Kurdej-Szatan.

„Dziękuję bardzo całej wspaniałej publiczności za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór. Dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak – było wspaniale!” – stwierdziła aktorka.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Skoro już wszystko wiadomo… parę słów ode mnie 🙂 to były piękne lata ! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów – Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance – było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam ! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem. Chciałabym ogromnie podziękować: Rinke Rooyens – za to, że zawsze we mnie wierzyłeś i wciąż wierzysz i ufasz! Tomuś @tomaszkammel za wszystkie słowa wsparcia, pomoc i niezwykłą otwartość💜 Sibi – uwielbiałam Twój głos w słuchawce reżyserskiej i nasze szalone przywitania🤪 i za ratowanie – kiedy była potrzeba 😀 Majaczku @pocolanamis za piękne scenariusze i świetne charakterologiczne wyczucie !!! I za odważne dodatki apropos różnych śmiesznych sytuacji… 😛 Maciuś @maciejmusial_official za wspólne flow, radochę i profeskę 🙂 i w ogóle – za to, że tacy jesteście fajni i normalni i pracowici i konkretni i z poczuciem humoru i dystansem !!!💜najcenniejsze dla mnie jest to, że – jak powiedział Rinke – stworzyliśmy TEAM !💪 było SUPER !!!! Ściskam całą ekipę ! Dziękuję baaaardzo całej wspaniałej PUBLICZNOŚCI za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór💜 dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak – było wspaniale! :))) mojej boskiej następczyni i koleżance Idzie @idavictoria (tak czytałam?) życzę samych najlepszych wrażeń i chwil ! 🙂 fajnie, że kolejna artystyczna dusza przejmie pałeczkę✌️ a u mnie? Coś się kończy…coś zaczyna 😀 ✌️

Публикация от Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Oświadczenie TVP

Centrum Informacji TVP napisało w oświadczeniu przesłanym do redakcji „Super Expressu”, że oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. „Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących” – stwierdzono. „Panią Kurdej-Szatan nadal można oglądać w serialu »M jak miłość«, a w przyszłości mamy nadzieję, że będzie obecna również w innych produkcjach TVP” – dodano w komunikacie.

źródło: wprost.pl

Share