Antek Królikowski zaskoczył wszystkich swoim wyglądem! Drastyczna zmiana.

Antek Królikowski (30 l.) podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP zaskoczył wszystkich swoim wyglądem. Aktor zdecydował się na ostre cięcie i ostrzygł się prawie na łyso. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się gwiazdor!

.

Antek Królikowski lubi zaskakiwać swoich fanów. Zazwyczaj to zachowanie aktora wywołuje sensację i zwraca uwagę mediów, jednak tym razem było inaczej.

Aktor postanowił przejść metamorfozę i pozbył się bujnej czupryny. Gwiazdor postawił na radykalne cięcie i teraz jest prawie łysy.

Zazwyczaj zmiany w wyglądzie mężczyzn nie wzbudzają aż takiego zainteresowania, jak w przypadku kobiet, ale tym razem metamorfoza jest naprawdę spora.

Podczas charytatywnego meczu trudno było rozpoznać Antka w tłumie zawodników. Wielu przecierało oczy ze zdumienia, gdy po chwili dostrzegli na boisku gwiazdora w nowej fryzurze.

Aktor po wygranym meczu pochwalił się osiągnięciem na Instagramie, gdzie opublikował zdjęcie, na którym pozuje z Mateuszem Gesslerem (39 l.), Robertem Stockingerem (30 l.) oraz z Alanem Anderszem (30 l.).

Nawet wierni fani aktora przyznali, że z trudem rozpoznali go na zdjęciu i nie mogą uwierzyć, jak bardzo się zmienił.

„Antek to nie ty. OMG jakoś dziwnie się na ciebie patrzy”, „Nie poznałam Cię”, „Szukam Antka na zdjęciu i nie znalazłam” – komentowali obserwatorzy.

Podoba się wam Antek w nowej fryzurze?

.

źródło: pomponik.pl

Share