Agnieszka Chylińska pokazała się w zupełnie nowym wydaniu

Agnieszka Chylińska jest znana z bardzo odważnego i kontrowersyjnego wizerunku. Wokalistka jest ikoną mocnego rockowego grania i słynie bezkompromisowych tekstów. W jej życiu zaszły jednak pewne zmiany, które spowodowały złagodzenie jej stylu. Teraz wygląda zupełnie inaczej, niż na początku swojej kariery. Jej ostatnie zdjęcia robią wrażenie.

Agnieszka Chylińska słynie z odważnego wizerunku i wyrazistego stylu. Artystka jest ikoną mocnego rockowego grania. W młodości osiągnęła gigantyczny sukces z zespołem O.N.A, w którym była wokalistką. Cała Polska zakochała się w piosenkach takich jak „Kiedy powiem sobie dość” albo „Winna”. Teraz gwiazda pokazała się w zupełnie innym wydaniu.

.

Agnieszka Chylińska-bezkompromisowa królowa muzyki rockowej

Agnieszka Chylińska, poza mocną muzyką, którą wykonuje, znana jest również z ciętego języka i kontrowersyjnych wypowiedzi. Nie jest gwiazdą, która robi wszystko tak, jak ktoś jej powie. Ma swoje zdanie na każdy temat.

Artystka w tym roku wydała album zatytułowany „Pink Punk”, który okazał się ogromnym sukcesem na polskim rynku muzycznym. Jego brzmienie jest swoistym powrotem do brudnego, punkowego grania z początku kariery wokalistki.

To jednak nie koniec niespodzianek, które szykuje artystka. Wiele wskazuje na to, że teraz Agnieszka Chylińska zamierza odejść od swojego rockowego, drapieżnego wizerunku i zaprezentować się w zupełnie nowej odsłonie.

Agnieszka Chylińska pokazała się w zupełnie nowym wydaniu

Była wokalistka O.N.A na przestrzeni lat wielokrotnie eksperymentowała ze swoim wyglądem i sposobem ubierania się. To, że jest matką trójki dzieci z pewnością też wpłynęło na jej podejście do życia i image’u.

Ostatnio Agnieszka Chylińska zajmuje się również pisaniem książek i to książek dla dzieci. Niedawno promowała swoje nowe wydawnictwo w jednej księgarni znajdujących się w galerii handlowej w Krakowie. Artystka zaskoczyła wszystkich tym jak wyglądała na tym spotkaniu autorskim. Ludzie spodziewali się klasycznej niegrzecznej i rockowej Chylińskiej, a zobaczyli kogoś zupełnie innego.

Wokalistka postawiła bowiem na blond i delikatny makijaż, który sprawił, że wyglądała bardzo naturalnie i pięknie. Również jej strój był stonowany i elegancki. Zdecydowanie bliżej jej było to wyglądu stereotypowo przypisywanemu pisarce niż rockowej wokalistce. Fani, którzy pojawili się na spotykaniu nie mogli się nadziwić i ciągle komplementowali Chylińską.

Nie wiadomo czy Agnieszka Chylińska zmieni swój styl na dobre. Tak artystka prezentuje się obecnie:

.

Źródło: pikio.pl

Share