„To może być dla nas jedyna szansa” – Małgorzata Rozenek o adopcji dziecka!

Małgorzata Rozenek marzy o tym, żeby powiększyć swoją rodzinkę. W walce o dziecko, celebrytka nigdy nie zrezygnuje i poważnie zastanawia się nad adopcją, która biorąc pod uwagę jej stan zdrowotny, może być jedyną szansą.

Małgorzata Rozenek w wywiadach nie owija w bawełnę. nawet kiedy życie idzie nie do końca po jej myślil Celebrytka od dłuższego czasu stara się o dziecko wraz ze. Ostatnio potwierdziła, że obecnie rozmyślają na adopcję, która może się okazać jedyną szansą na wymarzonego potomka.

Zobacz też: Sędziował mecz pod wpływem alkoholu

Gwiazda nie poddaje się w walce o potomka. Aktorka ma dwóch synów z poprzedniego związku, Tadeusza i Stanisława, ale jest bardzo zdeterminowana, żeby poszerzyć swoją rodzinę o jeszcze jednego potomka.

Zobacz też: Aktor „M jak Miłość” bankrutem? Stracił fortunę przez serial!

Zależy jej bowiem na tym, żeby urodzić dziecko Radosława Majdana. Jednak czy kolejne próby zapłodnienia skończyły się porażką, celebrytka zaczęła rozważać z mężem inne metody. Teraz zastanawiają się nad adopcją.

Małgorzata Rozenek podczas wielu wywiadów mówiła otwarcie o tym, że jej synowie pochodzą z zapłodnienia metodą in vitro. Teraz też, wraz ze swoim mężem próbuje zajść w ciążę tym sposobem. Od dłuższego czasu niestety podejmowane przez nich próby nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Para postanowiła poszukać jakiegoś innego wyjścia.

– Dopuszczamy z Radosławem myśl o adopcji, jeśli nie zajdę w ciążę, bo powoli kończą nam się opcje. Zaczynamy o tym mówić. To może być dla nas jedyna szansa na powiększenie rodziny – opowiedziała o swoich planach.

Malgorzata Rozenek dzięki książce którą wydała, tj. „In vitro. Rozmowy intymne” stała się swojego rodzaju ekspertką w tej dziedzinie. W publikacji opowiedziała o swoich prywatnych przeżyciach. Podzieliła się swoim doświadczeniem i pokazała, że osoby, które borykają się z tym problemem nie powinny czuć się same.

Źródło: „pikio.pl”

Share