Czy Andrzej Duda boi się startu Donalda Tuska w wyborach? Mamy odpowiedź!

W związku ze zbliżającymi się wyborami politycy chętnie zabierają głos w tej sprawie. Andrzej Duda nie jest wyjątkiem. Polityk w bardzo uprzejmy sposób wypowiedział się na temat swoich konkurentów. Nie zabrakło również komentarza dotyczącego kandydatury Donalda Tuska.

Podczas rozmowy dla TVP prezydent został zapytany o bardzo wiele rzeczy. Między innymi o strategię energetyczną naszego kraju na najbliższe lata, a także o niedawne negocjacje z Donaldem Trumpem oraz kwestię zniesienia wiz, którą zapowiedział przywódca USA.

Zobacz także: WAKACJE MAŁGOSI SOCHY. GWIAZDA POKAZAŁA NOWE ZDJĘCIA… W BIKINI!

Został także poruszony temat wyborów prezydenckich. Sondaże wskazują, że Andrzej Duda jest jedynym z głównych kandydatów do zwycięstwa.

Są jednak przypuszczenia, że głównym konkurentem Dudy w 2020 roku może zostać Donald Tusk, którego triumfalny powrót do krajowej polityki prognozują publicyści.

Zobacz także: WRZUCASZ KIERUNKOWSKAZ PRZED RONDEM? SĄD WYDAŁ WŁASNIE DECYZJĘ W TEJ SPRAWIE!

– „Na pewno będą różni kandydaci, tak jak zawsze są kandydaci w wyborach prezydenckich. Każdego konkurenta szanuję i zakładam, że każdy startuje, aby zrealizować swoją wizję rozwoju naszego kraju, także swoją wizję prezydentury” – mówił Andrzej Duda.

Prezydent zaznaczył, że podchodzi do całej sytuacji z dużym szacunkiem i spokojem.

źródło: „pikio.pl”

Share