Gwiazdor, który grał u boku Piotra Fronczewskiego, porzucił aktorstwo. Czym obecnie się zajmuje?

Mikołaj Radwan – aktor, który zasłynął dzięki roli w serialu „Tata, a Marcin powiedział…”, po latach opowiada, co było przyczyną końca jego kariery. W jednej z telewizji śniadaniowych spotykał się z Piotrem Fronczewskim, by powspominać dawne czasy.

Mikołaj Radwan największą popularność zdobył dzięki głównej roli w miniserialu „Tata, a Marcin powiedział…”. Produkcja emitowana była w latach 1993-2000.

Od samego początku serial cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a aktorzy wcielający się w poszczególne postacie zyskiwali sympatię widzów i popularność.

Mikołaj Radwan ma na swoim koncie wystąpienia w wielu filmów familijnych, między innymi „Smacznego, telewizorku” czy „Hela w opałach”. Jednak po ogromnym sukcesie serialu z lat 90. powoli znikał z telewizji, dopiero po kilkunastu latach zdradza, co działo się z nim przez te wszystkie lata.

Szalone sceny w serialu Świat według Kiepskich [ZDJĘCIA]

Mężczyzna razem z serialowym ojcem, Piotrem Fronczewskim, pojawił się w programie „Pytanie na śniadanie Extra”, gdzie opowiedział, co robił przez te wszystkie lata i jak wspomina czasy nastoletnie.

Mikołaj Radwan wyznał, że nie pamięta nawet, jak znalazł się w popularnym niegdyś serialu, jednak do dziś towarzyszy mu sympatia widzów.

– Wielu ludzi mówi mi, że się w ogóle nie zmieniłem. Bardzo wiele ludzi mówi też, że mam wciąż ten sam głos – wyznał Radwan.

Były aktor kilka lat temu ukończył studia informatyczne na Uniwersytecie Warszawskim i zajął się programowaniem gier komputerowych. Mężczyzna nie planuje powrotu na plan filmowy.

Pamiętacie tę aktorkę z „Na Wspólnej”? Niebawem wróci do serialu!

– To trudne pytanie, tym bardziej że ostatnio zacząłem je sobie na nowo zadawać. Trochę ciągnie wilka do lasu… (śmiech) Mnie programowanie bardzo interesowało, od kiedy po raz pierwszy usiadłem do komputera. Miałem kolegę w liceum, który programował.

Zaproponował mi, żebym chodził z nim na zajęcia do Pałacu Młodzieży. Zacząłem się tam bawić z programowaniem – wyznał, kiedy prowadząca zapytała go o to, czy planuje powrót do aktorstwa.

Źródło: „plejada.pl”

Share