Zenon Martyniuk na żywo na Stadionie Narodowym. Tłum oszalał

Disco polo na Stadionie Narodowym od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie obywa się również bez słów krytyki. Negatywnie nastawieni mieszkańcy stolicy nie byli przychylni koncertowi z najpopularniejszym gatunku muzyki w Polsce w roli głownej. Tym razem było inaczej, kiedy na scenie pojawił się Zenon Martyniuk, wszyscy zbierali szczęki w podłogi.

Wczoraj odbył się koncert „Roztańczony PGE Narodowy” na którym swoje talenty wokalne prezentowały największe gwiazdy disco polo.

Chwytliwa melodia i niezbyt skomplikowane teksty prawie każdego porwą do tańca. Na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Sławomir, Michał Wiśniewski, Boys, Weekend, Mig oraz wielu innych.

„Ile naprawda zarabia Zenek Martyniuk?”: Kwoty zwalają z nóg

Na wydarzeniu nie mogło również zabraknąć samego króla tego gatunku, czyli Zenka Martyniuka. Kiedy zaprezentował on na żywo utwór pod tytułem „Przekorny los” fani nie mogli wyjść z podziwu. Muzyka w mig porwała wszystkich do zabawy.

Piosenki wokalisty są uwielbiane przez miliony Polaków, a jego sława i zainteresowanie mediów od lat nie słabną.

Prawdziwy przełom! Daniel Martyniuk prosił Boga i Matkę Boską o życie w spokoju i miłości.

Każdy jego występ gromadzi pod sceną tłumy, które dumnie wyśpiewują całe zwrotki na pamięć. Bo kto z nas nie zna refremu grupy Akcent „Przez Twe Oczy Zielone”?

Źródło: pikio.pl

Share