Agnieszka Woźniak-Starak kontynuuje dzieło swojego męża

Wydarzenia ostatnich tygodni dotkliwie zmieniły życie prezenterki telewizyjnej. Po tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniak-Staraka, podejmuje działania aby wrócić do normalnego żucia. Media ujawniły jej plany.

Ogromna tragedia jaka dotknęła Agnieszkę Woźniak-Starak zmusiła ją do rezygnacji z udziału w kolejnej edycji „Big Brothera”. Nie poddaje się jednak i już w niedalekiej przyszłości będziemy mogli poznać wyniki jej nowej pracy.

Zobacz także: NIEOZNAKOWANE RADIOWOZY SZANSĄ NA WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO

8 listopada w polskich kinach będzie miał premierę film, który produkował Piotr Woźniak-Starak – „Ukryta Gra”. Pani Agnieszka bardzo zaangażowała się w pracę nad premierą. W obliczu ostatnich traumatycznych przeżyć nie poddaje się i stara się wrócić do normalnej pracy. Zależy jej aby wszystkie wydarzenia związane z premierą filmu jej męża były zorganizowane perfekcyjnie.

– Aga uczestniczy w organizowaniu listy zaproszeń na premierę, pomaga w planowaniu scenariusza uroczystości, a nawet ostatnio przyjechała na plan teledysku Ani Karwan, który będzie promował film – mówi jedna z osób pracujących przy organizacji premiery.

Zobacz także: AKTOR „M JAK MIŁOŚĆ” BANKRUTEM? STRACIŁ FORTUNĘ PRZEZ SERIAL!

Angażując się bezpośrednio w dzieło, które tworzył jej mąż, Agnieszka Woźniak-Starak podtrzymuje swoją osobistą więź i w piękny sposób powraca do życia publicznego.

Źródło: „Pikio.pl”

Share