14-latka kupiła kampera z 1974 roku i wyremontowała go. Zobacz, co z jego wyszło.

Gdy nadchodzą wakacje, wielu nastolatków nie wie, co począć ze swoim wolnym czasem. Część z nich idzie do pracy, a inni wyjeżdżają na obóz lub na wczasy z rodzicami.

14-letnia Ellie Yeater, dokładnie wiedziała co będzie robić w wakacje. PoJuż wcześniej postanowiła, że spełni swoje marzenie o przekształceniu starej przyczepy kempingowej w urokliwe miejsce, gdzie mogłaby spędzać czas z przyjaciółmi. Efekt jej pracy robi wrażenie!

.

Latem 2016 r. Ellie zdecydowała, że całkowicie odnowi kampera z 1974 r. Od dłuższego czasu odkładała na niego pieniądze z urodzin. Teraz wreszcie mogła go kupić i przekształcić w coś pięknego.

.

Remont wymagał naprawdę sporo pracy. Wnętrze było nietknięte od lat 70 i wymagało gruntownej renowacji.

.

„Potrzebna była praca… bardzo dużo pracy” – powiedziała mama dziewczynki, Lori.

.

Ale Ellie już od dawna była gotowa do realizacji projektu swoich marzeń. Zaczęła od skrobania podłogi, w czym trochę pomogli jej ojciec i brat.

.

Po zeskrobaniu podłóg nadszedł czas na zmianę kolorystyki kampera. Ellie chciała mu nadać własny, niepowtarzalny styl, dlatego pomalowała go jasnoniebieskim kolorem określanym jako „mistyczne morze”.

.

Teraz nadszedł czas, by zająć się wnętrzem. Ellie pomalowała go farbą w kolorze brzoskwini i zaakcentowała błękitem.

.

Dziewczynka położyła także zupełnie nową podłogę.

.

Teraz nadszedł czas na dekoracje. Do tego zadania została zaangażowana babcia Ellie, która uszyła zasłony, poduszki oraz ręczniki.

.

W czasie jednych wakacji Ellie przekształciła kampera w swoje własne miejsce do wypoczynku. Czy to nie jest imponujące, że 14-latka wykonała taką pracę?

.

Owszem, Ellie posiłkowała się poradami i wskazówkami od najbliższych, którzy chcieli jej pomóc w letnim projekcie, ale tak naprawdę większość pracy wykonała sama.

.

„Nigdy jej nie powiedziałam, że nie potrafi czegoś zrobić. Zawsze była bardzo pomysłowa” – mówi mama Ellie.

.

Podziel się tym artykułem, jeśli uważasz, że ta 14-latka zasługuje na uznanie i rozgłos za swoją wspaniałą pracę!

źródło: lolmania.pl

Share