100% idealny mąż. Sprawdź jak On wygląda!

Mąż, który będzie w 100% idealny, nie istnieje – kobiety są tego pewne i zawsze znajdą choćby najmniejszą wadę, która może być irytująca. Okazuje się jednak, że najważniejsze są 3 męskie cechy, a reszta sama się ułoży. Poznając kogoś nowego, trzeba od razu zwrócić na nie uwagę.

Mąż, który jest lekiem na całe zło, wcale nie jest gatunkiem na wyginięciu. Przy poznawaniu potencjalnego partnera na dobre i na złe, ważne jest zwrócenie uwagi na 3 cechy.

To, jak mężczyzna postępuje i jak się zachowuje w tych kilku kwestiach, pokaże, jakim naprawdę jest człowiekiem i czy warto brnąć w tę znajomość i trwały związek.

Mąż powinien dobrze traktować słabszych i bezbronnych – sympatia do zwierząt pokaże wszystko
Pierwszą, ważną cechą, która przeważa nad wieloma innymi, jest miłość do zwierząt. To, jak człowiek traktuje te stworzenia pokazuje, jakie ma podejście również do innych – bliskich, dzieci czy drugiej połówki.

Jeśli aspirujący na miano męża partner okazuje wobec zwierząt złość, zniecierpliwienie i potrafi to przekuć w przemoc, to należy uciekać pod niego jak najdalej.

Mężczyzna, który krzywdzi bezbronnych i słabszych, nie jest wart najmniejszej uwagi. Pokazuje to, że nie będzie miał ani krzty szacunku i zrozumienia do swojej partnerki i nie sprawdzi się także przy dzieciach.

Facet, który nic nie robi w domu i zrzuca wszystkie obowiązki na swoją partnerkę, również nie jest oceniany przez panie jako dobry kandydat na męża.

Mimo że większość kobiet nie jest wojującymi feministkami, to uważają, że powinien umieć sobie uprać, ugotować i posprzątać. To właśnie druga cecha, na którą warto zwrócić uwagę – w dzisiejszych czasach podział domowych obowiązków nie jest przecież żadnym powodem do wstydu.

Kobiety nie potrzebują kogoś, kto zagoni je do garów na siłę

Dzisiejszy model rodziny nie opiera się już na zarabiającym na życie mężczyźnie i zajmującej się domem kobiecie. Coraz więcej par, nawet tych mających dziecko, równolegle pracuje. Przy takim obrocie sprawy ważny jest podział obowiązków i odciążanie drugiej osoby, nawet bez proszenia się o nic.

Być może na początku okazywanie troski przez gotowanie ukochanemu obiadów, pranie, sprzątanie i wyręczanie go w najmniejszych rzeczach będzie słodkie, lecz z czasem stanie się coraz bardziej uciążliwe, a po ślubie mogą polecieć talerze. Rola partnerki zamieni się w rolę mamy, czego każda pani wolałaby z pewnością uniknąć.

Trzecia, ważna rzecz to obserwacja, czy potrafi znaleźć równowagę między pracą a rodziną i życiem codziennym. Ważne jest, by partner nie spędzał całych dni w pracy i wracał zmęczony, a tym bardziej zabierał pracę do domu i jeszcze w łóżku pracował na laptopie, zajmując się sprawami firmy.

Kobieta w takiej sytuacji czuje się mało ważna, zepchnięta na drugi plan i widzi, że nie ma najmniejszych szans na rozmowę czy zorganizowanie wspólnego czasu. Wpędza ją to w kompleksy i zdaje sobie sprawę, że jej pole manewru drastycznie maleje. Mężczyzna, który potrafi pogodzić pracę z życiem codziennym, to prawdziwy skarb.

Źródło: Papilot

Share