Kolejna gwiazda opuszcza jury „Tańca z Gwiazdami”. Kto ją zastąpi?

Jurorski skład „Tańca z gwiazdami” znów opuści kolejna gwiazda. Już wiadomo, kto nią będzie!

Michał Malitowski  po długiej przerwie wrócił do „Tańca z gwiazdami”. Jednak już dziś wiadomo, że nie będzie go w kolejnym odcinku show. Malitowskiego zastąpi inny showman Polsatu.

Zobacz także: TAK NAS BĘDZIE PROMOWAĆ POLKA NA EUROWIZJI? WYGLĄDA JAK… MICHAŁ SZPAK!

Ostatnimi czasy głośno mówiono o życiu prywatnym tancerza. Między innymi, że ma za sobą trudny czas. Malitowski po rozstaniu ze swoją wieloletnią partnerką taneczną i życiową zmagał się z depresją.

Od niedawna postanowił wrócić do rzeczywistości, m.in. do pracy na planie show. Niestety niedługo znów zniknie z ekranu. Miejsce Malitowskiego zajmie Krzysztof „Kris” Adamski.

Krzysztof Adamski jest znany przede wszystkim widzom programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kris tworzy prace choreograficzne dla uczestników tego programu. Adamski angażuje się w przygotowanie uczestników do występu tanecznego.

Kris niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Urodził się w Koszalinie i ma 49 lat. Wiadomo, że wychowuje syna Mateusza i córkę Lenę.

Zobacz także: OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE Z OSTATNIEJ CHWILI! KTÓRYCH REGIONÓW W POLSCE DOTYCZY?

Powodem nieobecności Malitowskiego nie są problemy osobiste. Obowiązki zawodowe wymagają poświęcenia czasu. Zawody taneczne, na których Malitowski będzie oceniał uczestników, są powodem nieobecności gwiazdy w kolejnym odcinku show.

.

.

.

.

.

źródło: „gazeta.pl”

Share